Przejdź do treści

Wystawy (wybór)

Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego – Szczecin 1978, 1980, 1988
Konkurs Graficzny im. Józefa Gielniaka – Jelenia Góra 1979, 1985, 1987, 1989, 2003, 2012, 2017
Ogólnopolska Wystawa „Bielska Jesień” – Bielsko-Biała 1980, 1981, 1986, 1987, 1988, 1994 (mal.)
Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Spychalskiego –  Poznań 1985, 1987, 1988 
Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego – Olsztyn 1987, 1991, 1995, 1999, 2003, 2007, 2011, 2015
International Print Triennial – Kraków 1991, 2000
International Triennial Exhibition of Artistic Relief Printing XYLON – Winterthur 1990, 1994, 1997
Premio Internazionale Biella – 1990, 1996
International Triennial of Small Graphic Forms – Łódź 1989, 2002, 2005, 2008, 2011, 2014, 2017, 2023
International Exhibition of Graphic Art – Frechen 1993
Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 1993, 1996, 2002, 2005, 2008, 2011, 2014, 2017, 2023
International Print Triennale – Fredrikstad 1996
International Biennial of Graphic Art – Beograd 1994, 1996
International Triennial of Graphic Art – Bitola 1994, 2000, 2003, 2006, 2009, 2012
International Print Biennale – Varna 1995, 1997, 2001, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2015, 2019
International Biennial of Small Graphic Forms and Exlibris – Ostrów Wlkp. 1997, 1999, 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2015, 2022
International Biennial Print & Drawing Exhibition – Taipei 2002
The 12th Space International Print Biennial – Seoul 2002
International Mini Print Biennial – Cluj-Napoca 2003, 2005
International Print and Drawing Exhibition – Bangkok 2003, 2009, 2012, 2019
6th Bharat Bhavan International Biennial of Print – Bhopal 2004
International Biennial of Drawing – Pilsen 2004, 2006, 2010. 2012 
International Art Triennial – Majdanek 1994, 1997, 2000, 2004
International Biennial Exhibition of Engraving CAIXA-OURENSE 1997, 2004
International Drawing Competition – Wrocław 2006, 2009
International Printmaking Exhibition GLOBAL MATRIX – Purdue University West Lafayette 2007, 2016
Linolschnitt heute – Bietigheim-Bissingen 2007
Edmonton Print International – 2008
Kulisiewicz International Graphic Arts Triennial – Warszawa 2008
Novosibirsk Graphic Art Biennial – 2009
International Biennial Exhibition of Modern Exlibris – Malbork 2009, 2011, 2013, 2015, 2017, 2020, 2023
OSTEN Biennale of Drawing – Skopje 2010, 2016
Kaliskie Biennale Rysunku i Grafiki PRÓBA – Kalisz 2012, 2014
Andriolli Drawing Competition – Nałęczów 2004, 2006, 2009, 2015 
Ural Print Triennial – Ufa 2010, 2013
International Biennial of Engraving – Sarcelles 2019

Zaproszenia imienne na wystawy

Oryginalgraphic aus der CSFR, Polen und Deutschland „Nachbarn“ – Nürnberg 1991
Triennale 91 (Consumenta 92) – Nürnberg 1992
Winners Award Gallery – Augsburg 1993
Ogólnopolski Konkurs im. Daniela Chodowieckiego – BWA Sopot 1997
Zeitgenössische Europäische Hochdruckgrafik – XYLON Museum und Werkstätten Schwetzingen 1991, 1998
Das Andere Drucken – der künstlerische Handdruck – Heidelberg, Berno, Frankfurt 1998
Kontraste II – XYLON Museum und Werkstätten Schwetzingen 2001
The European Contemporary Prints 1 – Kim Nae Hyun Art Gallery 2001
Vielfalt eines Mediams – Erfurt 2002
2002 Korea International Print Arts Festival – Seoul
International Impact Art Festival – International Art Center of Kyoto 2004, 2005 
Tokyo International Mini-Print Triennial 2005
Cascade Print Exchange – Oregon State University 2005, 2007   
Eurografik Kraków – St. Petersburg – Bridge to European Culture Integration 2006
Józef Gielniak i laureaci konkursów Jego imienia – Jelenia Góra 2006 
International Small Engraving Exhibition – Cremona 1999, 2009
Evora Printmaking Festival – 2001, 2004, 2009
Forum of Mini-Print – Lublin 2002, 2007
Wschodni Salon Sztuki „Tożsamość Grafiki” – Lublin, Białystok, Poznań 2008, 2017, 2020  
Wielość w jedności. Drzeworyt polski po 1900 roku – Bydgoszcz 2009
Tribuna Graphic Exhibition – Cluj Art Museum 2010
Artyści w świecie geometrii – Kalisz 2010
Ogólnopolskie spotkanie BLIŻEJ-SZTUKI-WOKÓŁ – Muzeum Ziemi Kaliskiej 2010
Polska sztuka współczesna w Instytucie Amerykańskim w Atenach 2011
BACZYŃSKI, BAŁDYGA, BASIUL, BRZUSKIEWICZ, GRABOWY, HAŁADAJ – Galeria na piętrze, Toruń 2011
The Best Works of the Biennial of Drawing Pilsen – Muzeum Architektury we Wrocławiu 2012
UCZTA U MISTRZÓW – Pałac Sztuki TPSP w Krakowie 2012
Ambasadorowie Sztuki – Galeria DAP, Warszawa 2013
MISTRZOWIE WARSZTATU. Polski Rysunek Współczesny – BWA Bielsko-Biała 2014
Artworks by the Laureates of the Biennial of Drawing Pilsen 1996 – 2014, Pilsen
DRAWING – selection of the most successul Slovak and foreign artists at the Biennial of Drawing Pilsen, Turiec Gallery in Martin 2014
Artwork by the Laureates of the Biennial of Drawing Pilsen – Pilsen 2015
The First International Biennial of Artworks on Paper – Prijedor 2016
3. Międzynarodowa wystawa DIALOG WARSZTATU Z CYFRĄ 2016 – Galeria Atut w Końskich, Łaźnia w Radomiu, BWA w Sandomierzu
Semafory. Wybór grafik LAUREATÓW MBG i MTG w Krakowie 1966 – 2015, Kraków 2016
Sławomir Grabowy – GRAFIKA I RYSUNEK – indywidualna wystawa w Galerii Zakładu Grafiki UMK Toruń 2017
Wystawa „Gest przyjaźni. Kolekcja Bożeny Kowalskiej” – Wrocław 2018
Grafika Gór. Geo.Migracje Transgraniczne – BWA Kielce 2022 (26 grafików z kraju i ze świata, kurator – Teresa Anna Ślusarek)